Clicky

Koszyk 0

W SKRÓCIE O WOOD & PAPER I NASZYM POMYŚLE NA POŁĄCZENIE POLSKIEGO WZORNICTWA I RZEMIOSŁA.

 

W naszych projektach wszystko ma jakiś cel. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Stawiamy na prostotę i formę, ale nadrzędną cechą jest funkcjonalność i trwałość. Zaczerpnęliśmy to z wzornictwa lat 50 i 60-tych, gdy polski design utrzymywał bardzo wysoki, światowy poziom. Zdobyta na rodzinnej stolarni świetna znajomość drewna w różnych postaciach i gatunkach pozwala nam kultywować kunszt polskich rzemieślników – artystów stolarzy.

Bardzo lubimy, gdy mebel spełnia kilka funkcji, może się zmieniać według potrzeb właściciela. Nie lubimy, gdy coś się marnuje – czy to przestrzeń czy to skrawek drewna. Dlatego nasze meble możesz personalizować i idealnie dopasować do swojego domu, a z resztek pozostałych po ich produkcji robimy małe, zabawne gadżety.

Kochamy drewno, kolor i geometryczne wzory. Nie boimy się odważnych połączeń, a znajomość materiałów pozwala nam osiągnąć zaskakujące efekty. Korzystamy z tradycyjnych technik stolarskich. Nasze produkty wykonujemy ręcznie od pierwszego cięcia do ostatniego pociągnięcia pędzlem. Daje nam to możliwość powiedzenia z czystym sumieniem: meble Wood&Paper to stolarstwo najwyższej klasy, łączące tradycję i nowoczesność.

Myślimy o nowych projektach i rysujemy dla Was personalizowane projekty w naszym domu we Wrocławiu.

Produkujemy, pakujemy i wysyłamy meble Wood & Paper do nowych domów ze Stolarni w Krzyżanowicach pod Wrocławiem.

Drzwi naszego warsztatu są zawsze dla Was otwarte 🙂

W&P Zenon Magda Agata