Clicky

Koszyk 0

Zenon Mistrz stolarstwa>

Zenon
Kierownik Produkcji
Inżynier mechaniki precyzyjnej, który stolarzem został z własnego wyboru, a wręcz chciałoby się powiedzieć z powołania. Wielbiciel i znawca drewna, już od ponad 30 lat prowadzi Zakład Renowacji Zabytków (www.zrz.pl) zajmujący się renowacją elementów drewnianych w obiektach zabytkowych pod nadzorem Urzędu Konserwatorskiego.    Wciela  w życie również współczesne projekty, tworząc pojedyncze meble oraz całe wnętrza.  Czuwa nad doborem odpowiednich materiałów i dokładnością wykonania.
To właśnie jemu produkty Wood & Paper zawdzięczają finezję i doskonałą jakość.
Ukochany mebel?  Może nie aż „ukochany”, ale najbardziej podoba mi się komoda z intarsją.
Prosta konstrukcja i indywidualny charakter, dzięki intarsji, którą można dowolnie zmieniać. Największe wyzwanie?  Blat (biurko) z intarsją połączoną z kolorami RAL. Tzw. „odcinanie koloru” wymaga dużego doświadczenia od lakiernika, a i tak nie zawsze się udaje.
Trzeba uważać, żeby farba nie dostała się pod taśmę maskującą i miała równą krawędź, co w przypadku drewna, materiału trochę nierównego i trochę porowatego jest trudne. Dlaczego jakość to podstawa? Uśmiechnięty i zadowolony Klient to wspólny i najważniejszy cel dla projektanta i rzemieślnika. Można go osiągnąć tylko starannością i dbałością o szczegóły, od wyboru materiału zaczynając, a na powłokach lakierniczych kończąc.
Wszystkie decyzje podejmujemy zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, korzystamy z najlepszych materiałów i technologii. To daje nam możliwość powiedzenia z czystym sumieniem: nasze meble to stolarstwo najwyższej klasy, łączące tradycję i nowoczesność !
A jakość to podstawa!