Koszyk 0

Nasza stolarnia.

Od ponad 30 lat znajduje się i działa na terenie Wrocławia. Ostatnio co prawda przeprowadziliśmy się do Krzyżanowic, ale to tylko 2km za tablicą z napisem Wrocław, więc zostańmy już przy tym Wrocławiu ?

Warsztatem zarządza oczywiście Zenon i jest tam niekwestionowanym Panem i Władcą. Jego doświadczenie, precyzja (w końcu z wykształcenia jest mgr.inż. mechanikiem precyzyjnym) oraz bezkompromisowość dają nam gwarancję najwyższej jakości i dbałości o każdy szczegół. Bez ogródek możemy powiedzieć, że gdyby nie on oraz jego stolarnia, Wood&Paper by nie powstało.

Warsztat jest w 100% samowystarczalny. Posiadamy własną lakiernię, prasę o nacisku 7 ton oraz inne bardzo ciekawe maszyny, do których bez szkolenia BHP lepiej nie podchodzić.

Produkty Wood&Paper powstają przy użyciu tradycyjnych technik stolarskich. Nie będziemy udawać, że używamy tylko dłuta, ręcznej piły i papieru ściernego, ale nie stosujemy CNC i innych wynalazków ? Najważniejsza jest praca ludzkich rąk i uzyskana dzięki temu niepowtarzalność każdego z naszych mebli.

Nasza ekipa to stolarze pracujący z Zenonem kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat. Specjaliści, dla których drewno i jego obróbka nie mają żadnych tajemnic. Polegamy na ich wiedzy i doświadczeniu. Każdy produkt na etykiecie umieszczonej na spodzie lub tyle ma podpis jego wykonawcy. Jeśli jesteś już posiadaczem mebla marki Wood&Paper, sprawdź kto jest autorem Twojego. Marcin, Zbyszek, Andrzej, Adam, a może Bonifacy?