Clicky

Koszyk 0

WSPÓŁPRACA

ARCHITEKCI I PROJEKTANCI WNĘTRZ

Zawsze jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z biurami projektowymi, architektami oraz projektantami wnętrz. Dysponujemy próbkami kolorów, drewna i fornirów, które chętnie prześlemy pod wskazany adres. W razie chęci stałej współpracy, prosimy o kontakt w celu ustalenia jej szczegółów i warunków.

Nasza Stolarnia, która jest bazą Wood&Paper, ma ponad 30 lat doświadczenia. Wszystkie meble wykonujemy od A do Z ręcznie, z wielką dbałością o detale i jakość. Daje to gwarancję, że nasze produkty to stolarstwo najwyższej klasy. Ponadto chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem naszych Stolarzy i zawsze wspieramy projektanta w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.

Meble Wood&Paper pokazują nowoczesną odsłonę tradycyjnych technik, m.in. intarsji, która dzięki geometrycznym wzorom zyskuje współczesny charakter. Ozdobiony w ten sposób stolik kawowy Puzzle Gradient został wyróżnionych w 2018 roku nagrodą Must Have przyznawaną przez Łódź Design Festiwal.

Posiadanie własnego warsztatu pozwala nam personalizować każdy produkt pod kątem wymiarów, użytych materiałów i kolorów. Więcej informacji można zobaczyć w dwóch zakładkach dotyczących personalizacji: Domy / Mieszkania oraz Kawiarnie / Sklepy / Biura.

Chętnie podejmujemy się też wykonania niestandardowych projektów. Nie tylko mieszkań, ale także biur i lokali gastronomicznych. Jako Wood & Paper mamy już kilka tego typu realizacji na koncie, ale dodatkowo bazujemy na ogromnym doświadczeniu naszej firmy matki. Stolarnia, działająca we Wrocławiu jako Zakład Renowacji Zabytków Zenon Jasiński, podczas wielu lat swojej działalności zajmowała się, między innymi, produkcją stolarki okiennej i drzwiowej, wykonywaniem schodów, tarasów i elewacji drewnianych oraz kompleksowym wykańczaniem wnętrz (restauracje, wnętrza publiczne np. banki, szkoły, domy prywatne, domy pokazowe dla firm developerskich).

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Stół, stolik kawowy i komoda Solo. Mieszkanie w Warszawie – projekt wnętrza Studio METRY.

Stoły Solo. Bistro Gluten Appetit we Wrocławiu.

Komoda Duo. Mieszkanie w Warszawie – projekt wnętrza Studio METRY.

Stół barowy i stół Puzzle. HubHub – przestrzeń co-workingowa w Warszawie.

Bar wykonany z czeczoty. Bistro Gluten Appetit we Wrocławiu.

Stoły konferencyjne Solo. Przestrzeń co-workingowa HubHub w Warszawie.

SESJE FOTOGRAFICZNE, HOME STAGING

Bardzo chętnie wypożyczamy meble Wood & Paper na sesje fotograficzne i do home stagingu. Ogranicza nas jedynie ilość dostępnych w danym momencie mebli w magazynie. Ponieważ każdy egzemplarz jest produkowany dla konkretnego Klienta i czas realizacji wynosi od 4 do 10 tygodni, nie dysponujemy od ręki wszystkimi produktami widocznymi w sklepie internetowym. Mamy na stanie część prototypów oraz meble wykonywane na potrzeby targów czy wystaw i te egzemplarze możemy oczywiście wypożyczać.

Napisz lub zadzwoń do nas i powiedz którego mebla i w jakim terminie potrzebujesz. Zobaczymy co da się zrobić i jak najszybciej się do Ciebie odezwiemy.

PRZYKŁADOWE SESJE FOTOGRAFICZNE

Komoda i panel Puzzle. Sesja zdjęciowa Photographee.eu.

Szafka nocna Duo. Sesja fotograficzna Photographee.eu.

Stół rozkładany Solo i komoda Puzzle. Sesja zdjęciowa Photographee.eu.

Komoda Tattoo. Sesja fotograficzna Photographee.eu.

Stolik kawowy Puzzle Gradient mini I. Sesja zdjęciowa Photographee.eu.

Komoda Puzzle. Zdjęcia do lookbooka „Fashion is a knowledge” firmy Gabriella.