Clicky

Koszyk 0

Agata Obsługa klienta

Agata
Sprzedaż / Obsługa klienta
Prawdziwy wulkan energii. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba dwa dni poczekać. Sprawia, że każdy Klient czuje
się jak ktoś zupełnie wyjątkowy.Na maile odpowiada o każdej porze dnia i nocy.
Potrzebny nietypowy wymiar,informacje na temat wymarzonego stolika, dostawa do dużego pokoju?To właściwa osoba do kontaktu.
Drugie oblicze?
Tapicer! Od zawsze lubiłam majsterkować. Jako dziecko byłam mistrzem „naprawiania” budzików i to tak, że jeszcze części zostawały .
Lubię dawać przedmiotom drugie życie, naturalnym więc było pójście w kierunku tapicerowania i renowacji. Jest to bardzo trudna praca wymagająca cierpliwości i precyzji, więc uczę się jej wytrwale (jak dotąd).
Ponadto chętnie wcielam się w rolę ucznia i w każdej wolnej chwili ćwiczę nowe umiejętności stolarskie – wycinanie, szlifowanie i klejenie – efektem są np. pojemniki i kaktusy, które przygotowuję osobiście, a Magda maluje.
Pierwszy dostarczony mebel?
Nasz sztandarowy produkt- stolik kawowy Solo.
Trafił do Warszawy. Mieszka teraz w pięknej kamiennicy w Centrum, we wspaniałym wnętrzu z lat 30 XX wieku, idealnie tam pasuje.
Klient który szczególnie utkwił w pamięci?
Klientka z Gdańska. Komoda i stolik kawowy na specjalne zamówienie. Kolory Truskawka & Wanilia w połączeniu z fornirem Palisander Santos- bardzo bogatym kolorystycznie (głębokie brązy, mleczna czekolada, ogniste pomarańcze).
Powiększone kubiki w komodzie przyczyniły się do jej niebagatelnej długości 1 m 90 cm. Dostarczałam ją osobiście co było sporym wyzwaniem.
Cudem zmieściła się do windy, ale gdy już stanęła na swoim miejscu w salonie zrozumiałam, że tam jest jej dom.